AzaD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AzaD

SiTeMiZe HoŞ GeLDiNiZ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bedava Konuşma İnternet Üzerinden!Cep Tel,Ev Tel Heryerle!!(İnanmıyan girsin DENEDİM)

YazarMesaj
azad-sterk
Admin
Admin
azad-sterk

Bedava Konuşma İnternet Üzerinden!Cep Tel,Ev Tel Heryerle!!(İnanmıyan girsin DENEDİM) Empty
MesajKonu: Bedava Konuşma İnternet Üzerinden!Cep Tel,Ev Tel Heryerle!!(İnanmıyan girsin DENEDİM)   Bedava Konuşma İnternet Üzerinden!Cep Tel,Ev Tel Heryerle!!(İnanmıyan girsin DENEDİM) Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 7:34 pm

ÖNCE ÜYELİK
Kaynak : yorumla.net - Bedava Konuşma İnternet Üzerinden!Cep Tel,Ev Tel Heryerle!!(İnanmıyan girsin DENEDİM)

SONRA PROGRAM

Programı Kurduktan Sonra Yapmanız gereken Ayarlar

1. Programın ayarlar düğmesine basın

2. Kişisel bilgilerinizi ve PIN numaranızı girin. Programa her girişinizde PIN numaranızı yazmak istemiyorsanız Save PIN kutucuğunu işaretleyin.

3. Kullanıcı ayarları için User Settings sekmesini tıklayın.

4.International Dial Prefix için 00�ı seçin.
Local Area Code için 9
Count of Digits in Local Phone için 7 girin.
Country için Turkey seçin.
Tamam düğmesine basın.

Artık VoIPMAX Softphone'unuzu tüm şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonlarına olan aramalarınız için kullanabilirsiniz.

Şahsen denedim çok güzel çalışıyor vede cep telleri aradığınızda ne numara ne bişi çıkıyor tamamen BOŞLUK!Deneyin ve görün...

KUSURA BAKMAYIN RESİMLER İNTERNET TAM YÜKLYEMİYOR BENDE ANLAMSIM AMA EN KISA ZAMANDA RESİMLER DÜZENLENECKTİR

http://sterk.hareketforum.com

Bedava Konuşma İnternet Üzerinden!Cep Tel,Ev Tel Heryerle!!(İnanmıyan girsin DENEDİM)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 100 Adet 100KB'lık Bedava Programlar
» İNTERNET NEDİR ?
» İNTERNET’E İLK BAĞLANTI
» İnternet Explorer 8 coştu!
» İnternet Nasıl Çalışır ?